www.tgbudownictwo.pl
szpachlowanie_natryskowe

Szpachlowanie ręczne czy natryskowe?

Maszyna czy człowiek?

Na rynku można zauważyć coraz więcej firm oferujących szpachlowanie natryskowe czyli z wykorzystaniem maszyny. Czy takie rozwiązanie jest dobre? Owszem. Szpachlowanie natryskowe jest o wiele szybsze i bardziej wydajne niż ręczne, ma jednak jedną wadę. Aby użyć maszyny do natryskowego szpachlowania potrzebna jest spora powierzchnia oraz miejsce. Dla przykładu remont w domu, gdzie stoją meble, położone są płytki mija się z celem. Podczas pracy maszyny nieuniknione jest ubrudzenie wszystkiego dookoła, co w przypadku wyposażonego mieszkania jest niedopuszczalne. W takim przypadku zalecamy tradycyjne szpachlowanie, które jest dłuższe jednak można wszystko zrobić – nawet mały ubytek chociażby od uderzenia kanapą.

W takim razie kiedy maszyna?

Szpachlowanie natryskowe polecamy w przypadku gdy dom jest w stanie surowym i do szpachlowania jest duża powierzchnia. Automat znacząco przyspiesza prace. Użycie maszyny daję również możliwość zaoferowania lepszej ceny.

Categories: Bez kategorii

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>